Postanowienia noworoczne warto je stworzyć

kalendarz

Gdy przychodzi 1 stycznia zaczynam tworzyć swoje postanowienia noworoczne. Dzieje się tak, bo mam plany i marzenia, które chce zrealizować. Nowy Rok wydziela we mnie pozytywną energie i zapał do działania.

Stworzyłam 4 postanowienia noworoczne:
1. Zacznę prowadzić bloga
Dlaczego?
Chcę poprawić mój styl pisania oraz interpunkcje i ortografie z którymi mam czasami problem. Chcę również poznać ciekawych ludzi oraz zapisywać swoje przemyślenia.
2. Przeczytam 36 książek w 2016 roku.
Dlaczego 36?
Chcę przeczytać przynajmniej 3 książki na miesiąc.
3. Poprawię mój poziom angielskiego
Jestem kiepska z języka angielskiego, na studiach oblewam kolosy z gramatyki. Moim celem jest nauczenie się tej gramatyki, żeby wstydu sobie nie robić przed ludźmi w grupie oraz chcę się umieć porozumieć z obcokrajowcami jak mnie zapytają jak dojść na rynek w Krakowie, a nie pokazywać im na migi jak się tam dostać.
4. Schudnę 8 kilo
Po rozstaniu z moim chłopakiem zaczęłam ze smutku strasznie dużo i nie zdrowo jeść. Zaczęłam wcinać fast foody, trzeba z tym skończyć! Muszę się zacząć zdrowo odżywiać.

Stworzyłam tylko 4 najważniejsze postanowienia, które są najważniejsze dla mojego serca. Lepiej zaplanować mniej i dotrzymać obietnic, niż stworzyć więcej i się rozczarować.

2 comments on “Postanowienia noworoczne warto je stworzyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>